Aktualności

Aktualności

Jak wybrać panele i falownik? Podpowiedzi szukaj w Tier1

W instalacji fotowoltaicznej ważne są panele, bo bez nich nie pozyskamy prądu. Niemniej ważny jest falownik, bo bez niego nie będziemy mogli wyprodukowanego prądu wykorzystać. Ale najważniejsze jest świadectwo jakości Tier1.

Aktualności

Pięć dowodów, dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła

Pompy ciepła w 2022 roku rozbiły bank. Według danych Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC), w trzech pierwszych kwartałach 2022 roku zostało zamontowanych więcej pomp ciepła niż w całym roku 2021.

Aktualności

Pięć dowodów, dlaczego warto zainstalować panele

Polacy pokochali panele fotowoltaiczne. Działanie fotowoltaiki jest proste – to nic innego niż produkcja własnego prądu ze słońca. Przedstawiamy pięć dowodów przemawiających na korzyść paneli fotowoltaicznych.

Aktualności

Czy fotowoltaika i pompy ciepła nadal się opłacają

Fotowoltaika i pompa ciepła to duet niemal idealny. To innowacyjne technologie, które są nie tylko ekologiczne, ale i energooszczędne. Połączenie ich obu stanowi także oszczędne rozwiązanie dla Twojego portfela.

Aktualności

Dziesięć rzeczy, które warto wiedzieć o OZE

OZE to skrót od odnawialnych źródeł energii. To źródła, które nie ulegną wyczerpaniu i stale się odnawiają. Do OZE zaliczamy energie: słoneczną, wodną, wiatrową, geotermalną oraz biomasę.

Aktualności

Ma sąsiad, zainstaluj i Ty! Polska fotowoltaiką stoi

Instalacja fotowoltaiki to nie tylko korzyści finansowe. Wielu świadomych właścicieli budynków mieszkalnych i firm decyduje się na to innowacyjne rozwiązanie. Nie bez powodu fotowoltaika nazywana jest prądem przyszłości.