O nas

SunHelp Energy. Kim jesteśmy?

polski kapitał
0 %
na rynku energetycznym
0 lat
montaży miesięcznie
0
zadowolonych klientów
0
wygenerowanej mocy
0 MW

OZE dla domu, biznesu, rolnictwa

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii, tj. fotowoltaikę i pompy ciepła. Jesteśmy także jednym z czołowych wykonawców farm fotowoltaicznych w Polsce.

Oferowane przez SunHelp Energy usługi dają realne korzyści: oszczędzają pieniądze i czas, pozytywnie wpływają na zdrowie ludzi, a także – co dla nas równie ważne – chronią środowisko naturalne.

Stawiamy na jakość świadczonych usług, współpracę z najlepszymi fachowcami w branży OZE oraz pracę na komponentach najwyższej jakości.

U naszych klientów montujemy wyłącznie moduły fotowoltaiczne odznaczające się najwyższą niezawodnością. Pochodzą one od producentów, którzy uzyskali prestiżową certyfikację Tier1 (na świecie przyznano ją zaledwie 2 procentom producentów modułów), istnieją minimum 5 lat na rynku i cechują się stabilnością finansową. Możemy dzięki temu zapewnić gwarancję wykonania każdej inwestycji na najwyższym poziomie, co zarówno dla nas jak jako wykonawcy, jak i dla naszych klientów jako użytkowników, jest niezwykle istotne.

Dla naszych inwestorów prowadzimy projekty od A do Z: od pozyskania gruntów pod budowę farmy, jej zaprojektowanie, uzyskanie wszelkich decyzji formalnoprawnych, aż po montaż farmy i jej serwisową obsługę.

Działamy na terenie całego kraju, do dyspozycji klientów jest 150 wyspecjalizowanych doradców technicznych oraz 50 doświadczonych instalatorów.

Wartości, którymi się kierujemy

Bezpieczeństwo

Jakość

Kreatywność

Innowacyjność

Rzetelność

Sumienność

Zarząd SunHelp Energy

Michał Warnajtys

Właściciel i Członek Zarządu SunHelp Energy
W SunHelp Energy odpowiada za logistykę, obsługę klienta biznesowego oraz inwestycje farmowe. Prowadzi największe projekty: od wyszukiwania gruntów pod farmy fotowoltaiczne, przygotowanie kompletnej dokumentacji, zaprojektowanie farmy, po obsługę serwisową każdej inwestycji. Zanim został ekspertem OZE, doświadczenie zdobywał w branżach energetycznej i motoryzacyjnej.

Patryk Mróz

Właściciel i Członek Zarządu SunHelp Energy
W SunHelp Energy odpowiada za współpracę z dostawcami, obsługę klientów indywidualnych oraz koordynację ekip monterskich. Dba o jakość usług i profesjonalizm montaży. Doświadczenie zdobywał, tworząc z sukcesami działy handlowe w branżach multimedialnej oraz OZE.